Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

„Česká televize je prounijní, probruselská, protinárodní, protičeská a protidemokratická.“ říká poslanec Lubomír Volný

Publikováno 3. Května v 08:00
Lubomír Volný - poslanec

„Nepovažuji Českou televizi za objektivní médium, považuji ji za médium, které má určený politický rámec, který se snaží naplňovat. Jeden z členů rady České televize veřejně přiznal, že se má vysílat pozitivní rámec informací o Evropské unii.“ komentuje fungování České televize poslanec Lubomír Volný, který si dále myslí, že Česká televize zamlčuje negativní informace o Evropské unii a o liberální demokracii. Lubomír Volný v rozhovoru uvedl, že zveřejnění informace o škodách, při vyvádění peněz z České televize, vyvolá šokující reakce.

► Doporučujeme YouTube - Xaver Live

„Pan Okamura určitě lže. Pravidelně. V současné době lže dnes a denně.“ tvrdí Lubomír Volný a dodává, že Tomio Okamura hrál celou dobu falešnou hru nejen na něj, ale i na všechny voliče. Pro Lubomíra Volného byla při podpoře Tomia Okamury nejdůležitější myšlenka přímé demokracie a lidské svobody. „SPD není hnutím svobody a přímé demokracie, je hnutím přímé diktatury. A s pravděpodobností hraničící s jistotou je to soukromý byznys projekt nebo je to dokonce organizovaná akce protistrany...“ uzavírá rozhovor poslanec Lubomír Volný.

Je Česká televize objektivní? Jsou z ČT vyváděny miliony korun? Zradil Tomio Okamura Lubomíra Volného? Hraje SPD s voliči falešnou hru?


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}