×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

"Andrej Babiš je predátor, dokáže manipulovat lidmi..." říká David Rath

"Zakázkami se nemanipulovalo. O penězích se mluvilo, ale v souvislosti se sponzorskými dary. Zakázky byly za bězné ceny, tvrdí to i soud. Nikomu nevznikla žádná škoda," říká v rozhovoru pro XTV David Rath. "Dostal jsem od někoho zvařenou krabici s vínem. Neotevřel jsem jí, později mě chytila policie. Neuvěřitelný příběh." Podle Ratha se dříve bězně financovaly volební kampaně penězmi "z igelitových tašek".

"Sociální demokracie vybledla. Jak po stránce programu, tak po straně osobností. Dříve byl v ČSSD rozpyl názorů, dnes se lidé nemají o čem bavit," řekl v rozhovoru pro XTV bývalý hejtman a poslanec David Rath. "Andrej Babiš působí legračně, ale strhává pozornost. Většina jiných osobností z politiky zmizela, což se mu hodí," dodává.

Podle Ratha je Babiš typek politika-predátora, který sleduje především svoje zájmy. "Má výbornou agentskou školu, dokáže dobře manipulovat lidmi. Je to svým způsobem génius," líčí Rath, který stále zvažuje, že bude ve volbách volit sociální demokracii.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.