×

Další video: „Ukradeného Picassa jsem vrátil do Čech, v Bulharsku na mne mířili Kalašnikovem. Krade se víc než před revolucí, boj proti organizovanému zločinu je zpravodajská práce.“ – říká Ivan Moroz, bývalý elitní detektiv

Countdown
Zrušit
×

„Zeman stál na výhru, ale penaltu neproměnil. Projev se nepovedl. Hamáček je národní hrdina. EU je prázdná a falešná konstrukce a ve skutečnosti nemůže nijak pomoct…“ – říká Ondřej Hejma

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Ondřej Hejma.

Čína nám jediná pomohla, řekl Zeman. Ocenil dobrovolníky, kritizoval opozici

„Tak já jsem se na to velice těšil, protože tohle byl projev, který po dlouhé době sliboval velkou podívanou, ale bohužel to dopadlo jako vždycky. Zkrátka Miloš Zeman se nepovznesl nad tu příležitost, byl to klasický Zeman: vyřizování účtů, urážky. Ale ta bota na závěr s výkonnými umělci v domovech důchodců, to už bylo i na mne moc.“ – míní Ondřej Hejma.

Hamáček, Prymula či Kellner zastínili Babiše. To musí být pro vrchního Jajánka nesnesitelné

„Legitimní titulek, ale na závěr je tam Jajánek – prostě urážka. Úplně zbytečná. Tady vidíte, že Hamáček udělal dobře, že do vlády šel. Protože je dobrý být u věci, když se něco děje. Představte si, že v tom červeném svetru tam klidně mohl stát profesor Fiala a mohl zachraňovat národ. A co dneska dělá? Prská přes roušku zpocenej v České televizi. Hamáček je národní hrdina.“ – konstatuje Ondřej Hejma.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

EU je v kómatu, zombie. Jejich žvatlání už nebere vážně nikdo. Je to na státech, na nás, nabádá Klaus mladší

„To je logická úvaha. Vzpomínám, jak to tady všechno začalo před čtrnácti dny – už bylo celkem jasné, že je to vážné –, tak to ticho, které se ozývalo z Bruselu, bylo prostě ohlušující.“ – uzavírá Ondřej Hejma.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

milos-zemanprojevcinakoronaviruscovid-19jan-hamacekprymulababisbruselvaclav-klaus

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.