×

Další video: Budulínek v New Yorku, Tetuše v oblacích a Blažek v rukou Pirátů…

Countdown
Zrušit
×

„Zbyněk Stanjura už je troska, finance řídí jak Opavu. Seniory hodila Fialova vláda přes palubu, je to neskutečná arogance.“ – Jaroslav Plesl

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl šéfredaktor MF DNES Jaroslav Plesl.

Historický projev, chválí šéf sudetských Němců ministra Beka. Ten mluvil o práci na míru

„Všichni pracujeme na míru. Kromě těch, kteří nesmí pracovat na míru, protože nejsou vhodní pro to, aby pracovali na míru. Víme, že jakýkoli ministr české vlády místo toho, aby řešil problémy doma, tak jezdí řešit problémy do zahraničí. Evidentně i ministr Bek, což vzhledem k tomu, v jaké situaci se nachází jeho rezort, je s podivem – že má čas na to jezdit řešit věci do Německa. Ale reálný dopad všech těchto věcí je nula. Možná by měl jet spíš na sraz německých Turků. To by bylo podle mého názoru vzhledem k demografickému vývoji a situaci v Evropě užitečnější.“ – domnívá se Jaroslav Plesl.

Díra v rozpočtu opět rekordní, přesáhla 270 miliard. Stanjura avizuje další nepopulární kroky

„To je skoro celý plánovaný schodek na letošní rok. To znamená, že hrubým odhadem budeme na konci června za polovinou toho pěti set miliardového deficitu. A budeme dokonce hlouběji, než bylo plánováno na celý rok. Jestliže Andrej Babiš řídil stát jako firmu, tak pan Stanjura řídí státní rozpočet jako Opavu (byl radním a později primátorem Opavy, pozn. red.). A podle toho to také vypadá.“ – upozorňuje Jaroslav Plesl.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Jsem drag a Táňa mě na tom chce uvařit! Lidé podporují nečekaně upřímného Ondřeje

„Ať se každý baví, čím chce. Fascinující na tom je, že takovou věc vůbec probírají na veřejnosti. Mě spíš překvapuje, že si nějaká žena vezme muže a po x letech manželství jí najednou začne vadit to, co údajně věděla od začátku, to, že se pan Brzobohatý rád převléká za ženy, hraje si na ženy a já nevím, co ještě. Detaily snad raději nebudeme probírat. To pokrytectví celé věci je neskutečné.“ – diví se Jaroslav Plesl.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

jaroslav-pleslministr-skolstvi-bekbernd-posseltpetr-fialasudetsti-nemcinemecti-turcirozpocetdeficit270-miliardopavaministr-stanjurabrzobohatykucharovahomofobiedraghomosexualitavaclav-klaus
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.