×

Další video: Tajemství ruské hokejky, Arazimova levárna a signály z Václaváku

Countdown
Zrušit
×

„Spousta Pirátů pozná, co je práce. O bývalé poslance ČSSD se nebojím, Lidový dům se vždy postará. Klaus si dokonce může dovolit pochválit Babiše.“ – komentuje Petr Holec

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl komentátor Petr Holec.

Zeman probere s Babišem demisi vlády. Podle Mynáře chce mluvit i s ostatními lídry

„Miloš Zeman má pořád timing, to se mu nedá upřít. Oni už ho pohřbili, zaživa, a ono se mu přesně k tomu datu, kdy je ho potřeba, uleví a bude se toho nejspíš moc zhostit (jmenování vlády, pozn.). Jim se to vrátí asi vždycky, když se ho budou chtít předčasně zbavit.“ – konstatuje Petr Holec, že šéfovi Senátu Miloši Vystrčilovi musely upadnout ruce, když psal na sociální sítě, že jde o dobrou zprávu.

Nezvolení poslanci si hledají práci. Čeká je oprava kol, otcovská i programování

„Nedávno mi spravili horské kolo, a teď když vidím tady Lubomíra Zaorálka, tak mi začíná být líto, že jsem to nesvěřil jemu, třeba. Myslím, že určitě tomu rozumí – dobře. Za těch třicet let v politice. Jestli si někdo nikdy nenašel práci, tak to byli socani. Ti si vždycky našli práci u svojí strany. Strana se postarala. Možná to bylo lepší, než kdyby byli vypuštěni do soukromého sektoru.“ – podotýká ironicky Petr Holec.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Partner nás podvedl. Je čas mluvit o rozvodu, říká k budoucnosti Pirátů a STAN europoslanec Peksa

„Kdo to říkal, že předvolební koalice nebo volební koalice jsou podvod? Miloš Zeman, Václav Klaus, Andrej Babiš. A teď tady máme velké přiznání od Pirátů. Samotných. Mně se to líbí, že přišlo tak krátce po volbách přiznání, že to byl vlastně podvod.“ – zdůrazňuje Petr Holec s odkazem na to, jak byl třeba Zeman za svá prohlášení kritizován.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

petr-holecmilos-zemanprezidentjmenovani-vladyzdravotni-stavodvolavaji-prezidentamilos-vystrciluvnnezvoleni-poslancipracevolebni-vysledekcssdlubomir-zaoralekoprava-koldaniel-hermanpiratistanpirstanvolebni-koalicepredvolebni-kalicepodvod-na-volicevaclav-klausandrej-babispolitikaspolecnostxtvxaver
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.