×

Další video: „Ukradeného Picassa jsem vrátil do Čech, v Bulharsku na mne mířili Kalašnikovem. Krade se víc než před revolucí, boj proti organizovanému zločinu je zpravodajská práce.“ – říká Ivan Moroz, bývalý elitní detektiv

Countdown
Zrušit
×

Ondřej Hejma: „U nás nevládne Babiš ani Zeman, vládne tu Brusel. Svou suverenitu jsme ztratili v Lisabonské smlouvě.“

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Ondřej Hejma.

Tisíce lidí protestovaly proti Benešové i v Brně. Volají po její demisi.

„Myslím, že tu nejde o Benešovou ani justici. Jde samozřejmě o Babiše a tentokrát je to mítink k Evropským volbám.“ - myslí si Ondřej Hejma a dodává, že toto je nejlepší způsob, jak získat velký počet posluchačů před Evropskými volbami.

Dobrovolníci začali krotit nenávist na Facebooku: Diskuse se zvrhly, tvrdí Dostál, koordinátor projektu #JsmeTu.

„Co je to za lidi, do kterých diskusí vstupují a do kterých ne, jak to celé funguje nebo kdo to platí, to se v rozhovoru na DVTV nedozvíme.“ - komentuje nové sdružení Ondřej Hejma.

„Česká televize je protinárodní, protičeská a protidemokratická.“ - Lubomír Volný

„Česká televize dělá to, co se od nich čeká - je to probruselská televize. Babiš a Zeman jsou pouze úředníci, veškerá důležitá politika se rozhoduje v Evropské unii. A přesně podle toho funguje Česká televize.“ - Ondřej Hejma komentuje nejen fungování Evropské unie a České televize, ale i brexit a volby do Evropského parlamentu.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

 

► Doporučujeme YouTube - Xaver Live.
► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.