×

Další video: „Ukradeného Picassa jsem vrátil do Čech, v Bulharsku na mne mířili Kalašnikovem. Krade se víc než před revolucí, boj proti organizovanému zločinu je zpravodajská práce.“ – říká Ivan Moroz, bývalý elitní detektiv

Countdown
Zrušit
×

Ondřej Hejma: "Bělobrádek s Halíkem jsou jako štváči, žaloba na Zemana je blábol. Kdo nám vlastně vládne? Nevíme…"

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Ondřej Hejma.

„Prezident Zeman se ke mně chová lidsky. Je dobře, že Andrej Babiš neodstoupil. Kdo vládne, o tom u nás rozhodují státní zástupci a policie.“ – říká bývalý premiér Petr Nečas.

„Takhle to vypadá, když se státní převrat povede. Zanechá za sebou zničené životy – profesně, lidsky. Všechno je pryč... V téhle zemi stačí jeden policajt, jeden prokurátor a jdete… Úplně si tady nevládneme. I ten policajt i ten prokurátor musí mít nějaké zadání. Co provedl Petr Nečas?“ – ptá se Ondřej Hejma.

Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Gotta využili komunisté, Havel a teď to samé kolem jeho pohřbu dělají Babiš a Zeman

„To je pravdivý titulek. To se děje od nepaměti a ve všech zemích. Ale pozastavil bych se nad tím, kdo ještě Karla využívá. I ti štváči. Během nenávistných projevů na sítích vyniknul Pavel Bělobrádek, který reagoval na pana Mitrofanova. Kdyby řekl ještě jako předseda lidovců, že nám Putin bude namlouvat, že Karla umlátili migranti čepicema, tak to zdravý mozek nevyplodí. Takhle blbej snad není nikdo…“ – konstatuje Ondřej Hejma.

Bohumil Pečinka: Klaus mladší chce s Babišem do vlády, přihlásil se k jeho novému režimu a ideologii babišismu

„Oni už zase vidí nový režim. Já nevím, co berou. Oni teď mají novináři ‚neonormalizaci‘. A přitom pan Pečinka nechápe základní věc – co je smyslem Klausovy strany. Novináři jim nadávají do populistů. Ale já to vidím jako stranu emancipační. Česká republika by se měla emancipovat. Abychom ukázali, že jsme země, která na to má.“ – uzavírá Ondřej Hejma.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

andrej-babismilos-zemanondrej-hejmadavid-rathpetr-necaspavel-belobradek

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.