×

Další video: „Spolupráci Trikolóry s prezidentem Klausem bych uvítala. Situace se mění ze dne na den, nechceme novodobou totalitu.“ – říká Tereza Hyťhová (Trikolóra)

Countdown
Zrušit
×

„Mikuláš Minář prokaučoval příležitost. Šlachta je béčko hnutí ANO. Představujeme příštího prezidenta ČR...“ – komentují události Petr Holec a Vlastimil Tlustý

 Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto speciálního dílu byli komentátoři XTV.cz Vlastimil Tlustý a Petr Holec.

Vlevo dole: Minář nabízí sluníčko a lásku. Ale netrefil se do doby

„Já bych použil slovo prokaučoval – prokaučoval svoji příležitost. Měl ji. Na začátku to vypadalo nadějně, vytvořili obrovská očekávání, že něco změní. Pak nezměnili nic. A teď… Je to trošku podle pohádky, kdy pastýř běhá do hospody hlásit občanům, že jim stádo žerou vlci. A když tam ti občané vyběhnou, tak říká s úsměvem: Vy jste se ale krásně proběhli, to bylo dobrý. Jinými slovy: zneužíval jejich důvěry.“ – míní Vlastimil Tlustý.

„No dobře, on si stanovil metu půl milionu podpisů. A kolik jich má teď? 30 tisíc? Ani ne. Možná se ale pleteme. Třeba myslí ne volby, co budou nyní, ale až ty další.“ – dodává Petr Holec.

Lidé vědí, co se tu dělalo za kšefty. Jsou naštvaní a čekají. O stánky Šlachtova hnutí je prý v regionech velký zájem

„Já si myslím, že všechny banky mají u nás speciální přepážku a tam jsou půjčky na volby. Tam přijdete, sednete si, řeknete: ‚Já jsem změna. Hele, 150 miliónů...‘ Myslím, že banky to milují. Hned vám to dají. Nechtějí žádné záruky.“ – reaguje Petr Holec na masivní kampaň nového hnutí Roberta Šlechty, za kterou musí být dle moderátora pořadu velké množství peněz.

„Ti, co už nemohou volit Babiše, protože je zklamal – pravděpodobně proto, že líp už je Babišovi a spol., nikoli ostatním –, tak mají nový produkt.“ – reaguje Vlastimil Tlustý s tím, že „hnutí Přísaha je to naprosto čitelné ANO B – tedy béčko.“

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Volný: Nemusíme mít roušky, jsme ústavní činitelé

„Já se těším, jestli dojde ve Sněmovně na plexisklo. Představte si poslance ohrazené na plexisklem.“ – podotýká Petr Holec.

„Volnému jde o to zaujmout. Zaujmout část veřejnosti.“ – soudí Vlastimil Tlustý.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

mikulas-minarmilion-chvilekpolitikavolbyrobert-slachtaprisahakampanposlanec-volnyflakanecsnemovnapolitici

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.