×

Další video: “Čest práci” pane prezidente. Odečítání u Babišů a poslední poprava…

Countdown
Zrušit
×

„Kauza Wollnera může České televizi prospět. Místo Babiše mají být před soudem dotace a dostat trest smrti. Na světě je až 800 milionů nakažených covidem.“ – Roman Šmucler

Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu je docent medicíny a od září 2017 prezident České stomatologické komory Roman Šmucler. Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní?

O Čapím hnízdě jsem lhal, omluvil se Babiš. „Jsem především táta, chránil jsem děti“

„Mám takový osobní příběh, který to možná maličko osvětlí. Také jsem si málem naběhl na své vlastní čapí hnízdo. Před několika lety jsem měl šanci udělat jeden vědecký projekt a jedna z organizací, která v tom figurovala, má spoluvlastníka, což je velká firma. Když jsme to měli celé hotové, napsané v angličtině, celé v mašličkách, tak přišel někdo a řekl: ‚No jo, ale tím, že je tam velká firma, tak vy dohromady malá firma nejste. A to by mohl někdo shodit.’ A já jak jsem trochu paranoidní, tak ač to bylo v těch mašličkách, tak jsme to zahodili.“ – popisuje Roman Šmucler s tím, že nechce hájit Andreje Babiše, ale na lavici obžalovaných by podle něj měly sedět dotace do podnikání a měly by dostat trest smrti.

Konflikt mezi moderátory. ČT po Wollnerovi vyšetřuje i Fridrichovou

„Nemohu říkat, kdo má pravdu a kdo nemá. Notabene jsou v tom snad i policisté, takže je to vážná věc. Ale myslím si, že by mohla strašně pomoci České televizi. Kdysi jsem dělal také publicistiku a za některé věci se dneska velmi stydím, jakým jsem byl mistr světa. Říkal jsem, kdo je hloupý a viděl jsem svět černobíle. Třeba mi zvláště v době covidu vadil pořad 168 hodin, bylo hned jasné, kdo dostane sodu. A celé minuty je svět buď černý, anebo bílý. Přál bych oběma, aby nyní narazili na lidi, kteří jsou jiní než oni.“ – podotýká Roman Šmucler ke zmíněným moderátorům.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Jediná dětská zubní pohotovost v Praze končí! Kde mohou rodiče pro své ratolesti vyhledat pomoc?

„To je zrovna věc, na které nyní vyšíváme. Pohotovosti mají na starosti kraje a prakticky na žádném kraji nevědí, jak se mají pohotovosti organizovat. Takže velmi často to v okresech běží nějakým zvykovým právem. Pohotovosti v hlavním městě má tedy dělat magistrát.“ – popisuje Roman Šmucler.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Kdo s čím zachází, s tím také schází. Kauza Wollner může být katarzí pro ČT.

capi-hnizdoandrej-babisdotace-do-podnikaniprezidentske-volbytomas-zimavyvolenivladkomarek-wollnernora-fridrichovabossingsexualni-obtezovani168-hodinreporteri-ctzubni-pohotovostprahadetska-zubni-pohotovostpolitikaspolecnostmediaroman-smuclerxaverpodtrzeno-sectenoxtvcovid-19
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.