×

Další video: „Ukradeného Picassa jsem vrátil do Čech, v Bulharsku na mne mířili Kalašnikovem. Krade se víc než před revolucí, boj proti organizovanému zločinu je zpravodajská práce.“ – říká Ivan Moroz, bývalý elitní detektiv

Countdown
Zrušit
×

Karolina Stonjeková: „Přímá volba prezidenta je špatně. Žaloba na prezidenta je evergreen a sněmovnou neprojde.“


Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byla Karolina Stonjeková.

Čechům Evropská unie vyhovuje, „czexit“ by neprošel. Zavedení eura ale také ne.

Czexit by neprošel zdůvodňovali tím, že je 50 % lidí, kteří si přejí setrvání v EU. Takhle ovšem vypadala situace i ve Spojeném království.“ upozorňuje na rozpor textu článku s titulkem zprávy komentátorka Karolina Stonjeková a dodává "nakonec velmi těsně, ale v této situaci převážil počet lidí, kteří si přáli brexit.“

Halík: „Čekal jsem, že se kardinál Duka za patologické vize Piťhy omluví. Nestalo se.“

„Pan Halík čeká, že se za výrok bude omlouvat někdo úplně jiný, než kdo ho pronesl. Čili ne pan Piťha, ale v tomto případě kardinál Duka.“ všímá si Karolina Stonjeková a dále kritizuje „omlouvací módu“ dnešní doby.

Expremiér Bohuslav Sobotka se zúčastnil demonstrace Za právní stát.

Karolina Stonjeková parafrázuje známé přísloví na „pozdě proti Babišovi demonstrovat“ a to zvlášť v případě Bohuslava Sobotky, který „je člověk, který mohl za to, že Babiš narostl do současných rozměrů právě ve vládě Bohuslava Sobotky.“

Volby by ovládlo ANO s 34 % - nový volební průzkum.

„S vyjímkou ANO jsou všechny ostatní strany v rámci statistické chyby na stejných číslech, na jakých byly při posledním šetření. Jinými slovy jde o další průzkum, který nic jiného nepřináší. Pozice hnutí ANO je neotřesitelná.“ hodnotí Karolina Stonjeková.

Analytik Vrabel nepochybuje, že Rusko ovlivnilo volby ve prospěch vítězství Miloše Zemana.

„Za vítězstvím Miloše Zemana nemohou informace či dezinformace, ale kvalita protikandidáta. Stejně jako tým Clintonové obviňuje Rusko, tým Drahoše obviňuje dezinformace Ruska. Je potřeba si zcela reálně uvědomit, že informační a dezinformační války se vedly vždycky.“ připomíná Karolina Stonjeková.

Ústavní žaloba senátorů na prezidenta je hotová.

„Věci jako tato žaloba se objevují proti prezidentům, kteří vždy nesouzní s mediálním mainstreamem. Mnoho senátorů se vyjadřovalo k podpoře žaloby ve chvíli, kdy žalobu ještě nemohli ani číst.“  všímá si Karolina Stonjeková.

 

► Doporučujeme YouTube - Xaver Live
► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.