×

Další video: Tady všude seděl, hodina zpěvu a na toaletu k Čižínským

Countdown
Zrušit
×

„Být ženou není žádná kvalifikace. Chvilkaři zahájili akci Opozice hledá superstar, měli by se stát politickou stranou. ČT je bruselská televize…“ – říká Ondřej Hejma.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl Ondřej Hejma.

O vás nepsala půl roku ani regionální příloha Rudého práva, vynadal Novotný delegátům ODS

„To byl sjezd. To byl sjezd na lyžích... Já jsem si dal kousek. Byla to tedy strašná nuda. Mě nejvíc zaujala vize Alexandra Vondry, který přednesl myšlenku, že bychom si my Češi měli vybrat svého národního ptáka. Pak jsem zachytil, že už má favorita, a to je ledňáček říční. Co se týká protekčního spratka, prvně ho pustili do živé televize za řečnický stolek s projevem, ale když se té straně nedaří, tak je strašně jednoduché tam přijít a říct: Vy jste nuly.“ – konstatuje Ondřej Hejma.

Druhý den impeachmentu: demokraté v Senátu předkládali argumenty pro odvolání Trumpa

„Já to sleduju. Já na tom visím. Dneska je pátek. Máme za sebou tři dny. Je to úžasná podívaná, protože je to největší mocnost na světě. Oni se tam sejdou. Jsou vyfešákovaní, a pak na sebe začnou kydat tu špínu ze všech stran neuvěřitelným způsobem.“ – dodává Ondřej Hejma.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Hádka o šátky. Zákaz zahalování by zrušil i závoje nevěst, řekl Pirát Pikal

„Tohle mohou říkat jenom Piráti. To je demagogie. On říká: Když zakážeme šátky, tak nebudou smět být nevěsty. To je přeci směšné. O co jde? Všichni víme, že jde o to, kdo se komu bude přizpůsobovat.“ – uzavírá Ondřej Hejma. 

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

ondrej-hejmaodsdonald-trumppiratimilion-chvilek
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.