×

Další video: „Neumím žít ze dne na den. Je ve mně strašlivá bezmoc. Babišovi bych řekl, že je mi smutno, že nemáme perspektivu, plán. Maláčovou bych ve vládě nenechal.“ – říká Oldřich Lichtenberg.

Countdown
Zrušit
×

"168 hodin je nejhorší bulvár v České republice..." říká Martin Michal

„Františka Čížková hodnotí něco, co jí naprosto nepřísluší. Hodnotí to neférovým, neslušným způsobem. Odsuzovala Helenu, že by už dávno měla odejít, že je za zenitem a to se prostě nedělá,“ říká Martin Michal, manžel a manažer Heleny Vondráčkové. Podle něj dehonestující články píše Čížková pod vlivem alkoholu.
Rytmus života, se kterým Michal s Vondráčkovou 12 let tvrdě bojovali, prý už bude psát jen pravdu. „Vztahy jsme narovnali a napíšou pravdu o článcích, které nás poškozovaly.“
Martin Michal má blízko k názorům Miloše Zemana. Okomentoval proto současnou diskuzi, kterou otevřela hlava státu, směrem k veřejnoprávním médiím. „Veřejnoprávní média ohrožují sama sebe. Chybí tam zábava a vadí mi zpravodajství. Pořad 168 hodin je nejhorší bulvár v České republice. Je neobjektivní a jednostranný, deformuje myšlení lidí. Až časem dojde k sebereflexi ČT,“ říká Michal.


Jak se dá dostat z Galerie prolhaných? Je bulvár pro celebrity důležitý? Uškodilo Heleně Vondráčkové ocenění od prezidenta? A baví jí stále kariéra zpěvačky?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.