Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

"168 hodin je nejhorší bulvár v České republice..." říká Martin Michal

Publikováno 29.3.2018 v 13:00
Martin Michal

„Františka Čížková hodnotí něco, co jí naprosto nepřísluší. Hodnotí to neférovým, neslušným způsobem. Odsuzovala Helenu, že by už dávno měla odejít, že je za zenitem a to se prostě nedělá,“ říká Martin Michal, manžel a manažer Heleny Vondráčkové. Podle něj dehonestující články píše Čížková pod vlivem alkoholu.
Rytmus života, se kterým Michal s Vondráčkovou 12 let tvrdě bojovali, prý už bude psát jen pravdu. „Vztahy jsme narovnali a napíšou pravdu o článcích, které nás poškozovaly.“
Martin Michal má blízko k názorům Miloše Zemana. Okomentoval proto současnou diskuzi, kterou otevřela hlava státu, směrem k veřejnoprávním médiím. „Veřejnoprávní média ohrožují sama sebe. Chybí tam zábava a vadí mi zpravodajství. Pořad 168 hodin je nejhorší bulvár v České republice. Je neobjektivní a jednostranný, deformuje myšlení lidí. Až časem dojde k sebereflexi ČT,“ říká Michal.


Jak se dá dostat z Galerie prolhaných? Je bulvár pro celebrity důležitý? Uškodilo Heleně Vondráčkové ocenění od prezidenta? A baví jí stále kariéra zpěvačky?


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}