×

Další video: „Ukradeného Picassa jsem vrátil do Čech, v Bulharsku na mne mířili Kalašnikovem. Krade se víc než před revolucí, boj proti organizovanému zločinu je zpravodajská práce.“ – říká Ivan Moroz, bývalý elitní detektiv

Countdown
Zrušit
×

„Současné trendy? U žen stále vede zvětšení prsou. Muži si nechávají zvětšovat svaly, což považuji za těžký nesmysl.“ – říká plastický chirurg David Tomášek.

Jaká je v současné době nejžádanější plastická operace? Jaký je trend u mužů? Pokud chce žena větší pozadí, vyjde jí plastický chirurg David Tomášek vstříc? Jaká rizika jsou u operace hýždě? Může se poškodit chůze, když při zákroku operatér zavadí o nerv ischiadicus?

„Nejčasnější operací je stále zvětšovací operace prsou u žen, odborně augmentace. V současné době je trend, zejména u mužů, i augmentace svaloviny, což já osobně považuji za těžký nesmysl. Prostě se to udělá, protože všichni chtějí vypadat lépe. Chtějí třeba zvětšit lýtka.“ – popisuje plastický chirurg David Tomášek.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Na otázku, jaká rizika jsou u operací pozadí, plastický chirurg David Tomášek odpovídá: „Prsa se zvětšují tak, že se dá implantát pod sval, anebo nad sval. Ale v zadečku, tam se to dá dát do svalu – mezi svaly, mezi hýžďový sval velký a malý. Je tam blízko nerv, kterému se říká ischiadicus. Ten, když vás bolí, tak nemůžete pořádně chodit. A tam je riziko, že si o něj operatér brnkne.“

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

david-tomasekplasticka-chirurgiezvetseni-prsouaugmentacemedicina

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.