×

Další video: „Ukradeného Picassa jsem vrátil do Čech, v Bulharsku na mne mířili Kalašnikovem. Krade se víc než před revolucí, boj proti organizovanému zločinu je zpravodajská práce.“ – říká Ivan Moroz, bývalý elitní detektiv

Countdown
Zrušit
×

"Revoluce v péči o zuby je tady..." říká inventor Jiří Bartyzal

Producent a inventor Jiří Bartyzal představil v pořadu Na vrcholu svůj poslední nápad, který přináší na tuzemský trh. Je jím prapůvodce všech zubních kartáčků - přírodní produkt Siwak.

"Siwak je úplně unikátní v tom, že nabízí úplně jiný pohled na péči o zuby a ústní dutinu. Tento kartáček dovoluje, aby jste si čistili zuby třeba u televize, v autě nebo u počítače a začali jinak žít s tím, jak pečujete o své zuby," popisuje Bartyzal.

Tento přírodní kartáček na zuby byl vytvořen z kořene stromu Salvadora, užívaného pro ústní a zubní hygienu již tisíce let. Má léčivé účinky, které působí proti zánětům a krvácení dásní a při čištění a bělení zubů. "Historie klasických kartáčků je stará zhruba sto let, kdy začaly možnosti vytvářet kartáček a spojit to s pastou. Tento kořen resp. strom v sobě obsahuje látky, které dostatečně ošetří ústní dutinu i zuby, aniž by jste potřebovali pastu. Výrobci past jsou na těchto kartáčcích závislí, protože výtažky z kořenů těchto stromů se dávají do zubních past. Strom, který roste v polopoušti, do sebe natahuje vitamíny a minerály, takže tento kus kořene obsahuje alespoň 10 minerálních látek a vitamínů, které jsou blahodárné pro vaše ústa, takže vám je desinfikují, zbavují mikrobů, bakterií a posilují dásně," vysvětluje Bartyzal, člověk, který v minulosti přivezl do Česka americkou zpěvačku P!nk nebo spolupracoval na realizaci vůbec první SMS televizní hry.

"Lucie Bílá je naše první VIP fanynka, která dostala kartáček poprvé jako dárek, když jsme ho začali dovážet. Podruhé ho dostala ke svým narozeninám a pak přišla esemeska: Kam mám poslat řidiče pro kartáček? Potom, co jsme spolu mluvili, že si ho chce koupit, z toho vzešlo, že nám s tím udělá fotografii," dodává.

Toto video je komerční prezentace.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.