×

Další video: „Orbán je fascinující, cituje repliky z filmu Hoří, má panenko. Vondra zahrál divadýlko. Tvrdí, že neumí rusky, ale z ruštiny maturoval. Lidé se mne ptají: bude válka?“ – Václav Klaus

Countdown
Zrušit
×

Moc peněz #9 - Zlato stále vede

Investiční a ekonomický magazín Moc peněz, jehož stálým hostem je emeritní vyšetřovatel a ekonomický analytik Robert Vlášek, vlastník pěti firem s obratem 100 mil. Kč ročně, začíná tentokrát netradičně. Otázkou, je-li již nějaký hmatatelný výsledek vzájemné spolupráce společností Roberta Vláška s XTV, kdy je divákům nabízeno zvýhodněné investiční zlato.

Zajímá vás investice do zlata? Napište na [email protected] a získejte slevu na vstupní poplatky.

„Jsou to vyšší stovky zákazníků (diváků XTV, kteří si objednali spoření prostřednictvím investičního zlata, pozn. red.), za což jsme moc rádi. A myslím si, že i zákazníci jsou spokojení.“ – odpovídá nejprve Robert Vlášek.

„Hrubým odhadem můžeme říct, že vaši diváci s námi investovali kolem dvaceti kilogramů zlata, což je opravdu hodně, sečteme-li to dohromady. Je to určitě přes třicet milionů korun.“ – dodává Robert Vlášek.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„A když se podíváme, co za posledních dvanáct měsíců udělalo zlato, tak vidíme zhodnocení kolem deseti procent. Takže našim zákazníkům, tedy vašim divákům, tam přibyla nějaká dvě kila zlata. To je, myslím si, velmi slušný výsledek.“ – podotýká Robert Vlášek.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Tento pořad je vyroben ve spolupráci s firmou FireGold s.r.o.

robert-vlasekinvesticni-zlatoxtvdivaci-xtvinvestice-do-zlatanabidka-xtvzlatozhodnoceni-zlatafiregold-s.r.o.moc-penezxaver
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.