×

Další video: „Spolupráci Trikolóry s prezidentem Klausem bych uvítala. Situace se mění ze dne na den, nechceme novodobou totalitu.“ – říká Tereza Hyťhová (Trikolóra)

Countdown
Zrušit
×

„Za výrok o migrantech mě můžou stíhat znovu. Jsme na začátku nové totality. Neziskovky šíří názory už i ve školách.“ - říká poslankyně SPD Karla Maříková

Kdo by měl podle poslankyně SPD Karly Maříkové rezignovat kvůli zmatkům kolem koronavirových opatření? Kdo je nepřizpůsobivý a o které dávky by měl přijít? V čem se liší SPD od Trikolóry? A jak by vypadala Česká republika a česká ekonomika po czexitu, který SPD prosazuje?

Podle usnesení SPD předseda senátu Miloš Vystrčil překračuje ústavní rámec své činnosti v souvislosti se svojí cestou na Tchaj-wan. Bude v souvislosti s tímto prohlášením SPD nějak reagovat, postupovat? „Tak v tuto chvíli asi těžko říct, co s tím budeme dělat, ale každý politik by si měl uvědomit, pokud jede na nějakou oficiální cestu, že zastupuje svoji zemi, takže pan Vystrčil zastupuje Českou republiku. A samozřejmě každý stát má nějaké postavení v diplomacii. A mně přijde, že někteří současní politici záměrně naše diplomatické vztahy narušují. Příkladem je třeba pan Vystrčil a jeho cesta na Tchaj-wan.“ – konstatuje poslankyně SPD Karla Maříková.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Určitě by samozřejmě třeba šlo odvolat ho z postu předsedy Senátu. My tedy v Senátu nemáme v současné době zastoupení. Otázkou je, jestli by se tam našla taková politická síla a jaká je v Senátu nálada. Jestli by bylo možné ho vůbec odvolat. O ústavní stížnosti jsme se na poslaneckém klubu ještě neměli možnost bavit. Věřím, že v polovině září, kdy zasedne poslanecká sněmovna, o tom budeme jednat. Ale ten, kdo by to měl minimálně řešit, je premiér a ministr zahraničí.“ – domnívá se poslankyně SPD Karla Maříková.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

„Poškození vztahů mezi Českem a Čínou bude určitě z ekonomického hlediska. Musíme brát v úvahu, že nejenže máme nějaké ekonomické vztahy, ale že na to navazují také obchodní činnosti, podnikatelé tam mají své aktivity. A v tomto směru může samozřejmě Čína učinit nějaký postoj, který bude mít dopady na podnikatelskou sféru.“ – poukazuje poslankyně SPD Karla Maříková.

karla-marikovaspdmigracemigracni-krizemilos-vystrciltchaj-wanustavni-stiznosttotalitaneziskove-organizacekoronaviruskoronavirova-opatreniczexitekonomikapolitikaobchodcina

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.