×

Další video: „Ukradeného Picassa jsem vrátil do Čech, v Bulharsku na mne mířili Kalašnikovem. Krade se víc než před revolucí, boj proti organizovanému zločinu je zpravodajská práce.“ – říká Ivan Moroz, bývalý elitní detektiv

Countdown
Zrušit
×
AUDIO ZÁZNAM

„Za ohrožení demokracie považuji Milion chvilek. Diktují. Kádrují. Dělají politiku bez absolutní odpovědnosti a naprosté průhlednosti svého financování.“ – říká právnička roku Jana Zwyrtek Hamplová.

„Za ohrožení demokracie považuji Milion chvilek. Diktují. Kádrují. Dělají politiku bez absolutní odpovědnosti a naprosté průhlednosti svého financování.“ – říká právnička roku Jana Zwyrtek Hamplová.

Zlepší se postavení žen, když v soutěži krásy vyškrtneme promenádu v plavkách a z poroty vyškrtneme muže? Je u nás ohrožena demokracie, jak tvrdí spolek Milion chvilek? Měří soudy stejným metrem v případě neubytování Rusů a nevaření imigrantům? A proč podle právničky roku Jany Zwyrtek Hamplové nechtějí lidé kandidovat v komunální politice?

„Co se týká zdroje blbnutí západního světa, nevím, jestli je to nemoc z nějakého nadbytku anebo že nemáme jiné starosti. Mně se zdá, že západní svět místo toho, aby se věnoval vlastním problémům, tak se věnuje právě nesmyslům, kdy o pětatřicetileté ženě řekne, že je to dívka. Ženy to naopak degraduje.“ – reaguje nejprve právnička Jana Zwyrtek Hamplová na vítězství Leonie Charlotte von Hase (35) v soutěži o německou královnu krásy. „My řekneme, že černé je bílé a bílé je černé, to je prostě špatně. Mám pocit, že řešíme nesmysly namísto toho, abychom řešili vážné věci, kterým skutečně Evropa čelí, a všichni víme, jaké to jsou. Já si dokonce už myslím, že tyto případy někdo vytváří. Že jsou uměle vytvářené.“

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Velmi jsem vždy chtěla žít ve svobodné zemi. A velmi v ní chci žít dál. I proto se musím tak velmi ostře a čím dál víc tvrdě politicky vyjadřovat, i když jsem to neměla ani v záměru, ani v úmyslu. Ale Milion chvilek předčil veškerá má očekávání, a to v negativním smyslu. Já za ohrožení demokracie považuji činnost právě spolku Milion chvilek, protože v sobě kloubí naprosto všechno špatně – to, co s demokracií nemá vůbec co dělat. Oni teď musí dělat manifestace a nějaké demonstrace, jinak by neměli za co brát peníze. Mají dva účty. Z toho jeden, který je transparentní. Druhý je ten tajný. A když se na to v uvozovkách zaútočilo, tak řekli, že to nemohou zveřejnit. Když to shrnu: po jiných chtějí mít všechno v pořádku, sami ale tají. Mají dva způsoby financování. Uráží mne platy, které berou v rámci svého spolku. Dělají politiku bez absolutní odpovědnosti a naprosté průhlednosti financování.“ – konstatuje Jana Zwyrtek Hamplová.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

jana-zwyrtek-hamplovamilion-chvilekpolskomadarskostanislav-kreceksoutez-krasynemecko

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.