×

Další video: „Rouškování je zlaté tele. Václav Klaus na prezidenta kandidovat nebude. Trumpa dohání minulost, musí se pomstít prohra Hillary.“ – komentuje Karolina Stonjeková

Countdown
Zrušit
×

„Vládne privilegovaná skupina státních zástupců. Nevolené struktury. Je to pokus o čtvrtou moc ve státě. Mohou dělat, co chtějí. Nic se jim nestane. Kdo to sám nezažije, neuvěří.” – míní manažerka Alena Vitásková.

Nakolik změní sedmiletá soudní mašinerie pohled na politiku a společnost? Je demokratické, aby senátoři předem vylučovali některé občany z voleb do mediálních rad? Kteří státní zástupci záměrně nestíhají trestné činy? A kteří prokazatelně vytvářejí falešné důkazy, jak tvrdí manažerka Alena Vitásková.

 

„Jedna má kauza, která se týkala solárních elektráren, byla definitivně ukončena 13. listopadu loňského roku – tedy po téměř sedmi letech, a bylo to dvojí zproštění. Skutek nebyl dokázán, nebyly žádné důkazy. V tuto chvíli, protože bych se mohla objevit, kde mne nechtějí, si myslím, že soudní procesy budu mít na doživotí. Je tak veden další proces kvůli jmenování doktorky Renaty Vesecké do funkce místopředsedkyně Energetického regulačního úřadu pro věci právní. Takže za to, že jsem zabezpečila kvalifikovanou osobou řízení úřadu v této oblasti, tak jsem stále, asi pět let, stíhaná.“ – konstatuje manažerka Alena Vitásková.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„To je zásadní změna pohledu, ale opravdu zásadní, co se týká společnosti a politiky. Poškodilo to celou moji rodinu. Zdravotně maminku doživotně. Zničilo to mé pracovní angažmá. Moji pracovní kariéru, kterou jsem budovala poctivě od sedmnácti let. Zničilo mě to úplně. Byla jsem likvidována, protože mě nechtěli v úřadě, kde jsem odhalila tunelování veřejných financí prostřednictvím energetiky. Kde jsem to popsala. Kde jsem upozornila, že desítky miliard korun odtékají na zahraniční účty bůhví na jaké účely.“ – říká manažerka Alena Vitásková.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

alena-vitaskovaenergetikaenergeticky-regulacni-uradstatni-zastupitelstviceska-televizeverejnopravni-media

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.