×

Další video: „Rouškování je zlaté tele. Václav Klaus na prezidenta kandidovat nebude. Trumpa dohání minulost, musí se pomstít prohra Hillary.“ – komentuje Karolina Stonjeková

Countdown
Zrušit
×

„Podporujeme, aby děti neplatičů výživného dostávaly od státu osm tisíc měsíčně. Vládní návrh bude schválen.“ – říká poslanec KSČM Jiří Dolejš.

Proč komunisté nezastavili růst cen bytů, jak slibovali? Proč a kam prchají od KSČM voliči? Zbavil se poslanec Jiří Dolejš nálepky euroškůdce a příznivce evropského imperialismu, kterou mu dali spolustraníci? A co spojuje KSČM s Piráty?

„Když je matka samoživitelka bez prostředků, protože partner je lempl a na dítě neplatí, tak myšlenka, že by děti neplatičů výživného dostávaly od státu až osm tisíc, je logická. Ale stát by si pak od lempla peníze vymohl. Občan tak tratit nebude. Teď vzniká vládní řešení tohoto návrhu. Všichni to chtějí. Vládní sestava i komunisté, takže v tomto volebním období by se měl schválit.“ – konstatuje poslanec KSČM Jiří Dolejš.

Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Strategicky je pro nás nyní prioritou vzdělávání. V posledních letech jsou učitelé placeni tak, jako ještě nikdy nebyli, ale stále to nedosahuje potřebných parametrů. Naší druhou prioritou je valorizace důchodů, protože žít ze státního důchodu je velmi obtížné.“ – vyjmenovává komunistické priority poslanec KSČM Jiří Dolejš.

Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

volbypolitikaeukscmvladajiri-dolejsvyzivnevolici

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.