×

Další video: „Pirátské koketování s islámem je hrůza. BIS a tajné služby hrají vlastní politickou hru. Developer Arenberger do června nevydrží.“ – komentuje Petr Holec

Countdown
Zrušit
×

Jana Černochová, politička: „Za jednu z hrozeb považuji další migrační vlnu. Některá legislativa EU zcela postrádá racionalitu.“

Mohou demonstrace donutit k rezignaci Andreje Babiše? Co udělala ODS proti devastaci české krajiny Agrofertem? Jaké jsou dnes největší bezpečnostní hrozby? Proč policie testuje obnovení česko-německých hranic a staví tábor pro migranty?

„Zbraňová směrnice EU postrádá racionalitu. A byl to právě pan Zahradil a Evžen Tošenovský, kteří zásadním způsobem k této směrnici vystupovali a nechtěli, aby tento dopad byl nejenom na Českou republiku. V této kauze jsem si ověřila, že to jsou pánové, kteří budou bojovat za zájmy občanů České republiky a za dobrý stav české legislativy vůči Evropské komisi.“ – říká Jana Černochová z pohledu předsedkyně výboru pro obranu a bezpečnost.

„Měli bychom vynakládat nejvíce prostředků na kybernetickou bezpečnost. Geopolitická situace ve světě je víceméně neměnná. Bezpečnostní situace v rozvojových regionech, která se zhoršila, se ani v budoucnu zlepšovat nebude, a to i kvůli klimatickým a jiným změnám. Za jednu z dalších hrozeb považuji vlnu migrace. Migrace ohrožuje především země EU a USA.“ – komentuje bezpečnostní situaci u nás i ve světě Jana Černochová.

► Doporučujeme YouTube - Xaver Live.

„Co se týká migrace, ODS stále tvrdí to samé – měli bychom pomáhat v místech konfliktů, což se děje prostřednictvím našich vojáků. Příští týden s výborem pro obranu navštívíme Frontex a chceme slyšet jakou mají její zástupci představy o reformě Frontexu. Myslíme, že v této oblasti má určité rezervy.“ – popisuje postoje ODS k migraci Jana Černochová.

„Pokud má některá země zájem pozvat migranty i s rodinami, pak nemůžou odpovědnost za svá slova přenášet na jiné země. Doufám, že postoj České republiky bude konsistentní skrze různá politická uskupení. Na otázkách bezpečnosti si nemáme měřit ega či soutěžit, je to zájem nás všech.“ – říká Jana Černochová.

 

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.