×

Další video: „Ukradeného Picassa jsem vrátil do Čech, v Bulharsku na mne mířili Kalašnikovem. Krade se víc než před revolucí, boj proti organizovanému zločinu je zpravodajská práce.“ – říká Ivan Moroz, bývalý elitní detektiv

Countdown
Zrušit
×

„Investice jsou mystérium. Hlavní smysl ekonomické vědy? Je krásná. Nemáme argumenty, abychom doložili, bude-li inflace taková, nebo maková.“ – říká otec kupónové privatizace Dušan Tříska.

Máme podle doktor práv, jaderného fyzika, ekonoma, vysokoškolského pedagoga a takzvaného otce kupónové privatizace Dušana Třísky v době pádu ekonomiky začít nakupovat zlato, jako to dělá Česká národní banka? Kdy a jak pocítíme důsledky obřího půl biliónového zadlužení, které chystá vláda? Proč nemají Miloš Zeman a Andrej Babiš konkurenci? V čem je globalizace zločin? A jak rozdělit Microsoft, Amazon anebo třeba Evropskou unii.

„Na ten obrat, že ČNB oznámila, že začne poprvé v historii nakupovat zlato, říkám, že kdybych znal správnou odpověď na tyhlety investiční portfoliové operace, tak tady s vámi nemarním čas – letím na Wall Street. Obecně investice a vytváření investičního portfolia je mystérium a zejména v nejisté době, jaká je tato.“ – říká otec kuponové privatizace Dušan Tříska.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Co se týká odhadů inflace, budu se opakovat. Ekonomická teorie, ekonomická věda má hlavní smysl, že je krásná. Má úžasný metodologický význam. Ekonomická teorie nemá ale na tuhle záležitost žádný názor. Nemá žádné argumenty, kterými by doložila, že inflace bude taková, nebo maková.“ – dodává otec kuponové privatizace Dušan Tříska.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

dusan-triskaekonomikainvesticeinvesticni-portfoliuminflaceekonomicka-vedaekonomicka-teorie

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.