×

Další video: „Roof je potenciální vrah českého brankáře, proč není trestně stíhán? Svět ovládla psychóza šílenců. ČT by měla udržovat kulturní publikum.“ – říká Jiří Svoboda

Countdown
Zrušit
×

„Hidžáb ve školách? Ne, ale je třeba respektovat soud. Láska a sex místo volebního programu u nás? To mi nic neříká.“ – konstatuje starosta Běchovic Ondřej Martan (ODS).

Patří do škol hidžáb a Člověk v tísni s mediálním projektem Láska a sex místo volebního programu? Proč je pro starostu Běchovic Ondřeje Martana (ODS) Miloš Zeman „obyčejnej šmejd“? Jak chce ODS spolu s demonstranty dostat Andreje Babiše z premiérského křesla? A povznáší slovník Pavla Novotného, starosty Řeporyjí, politickou kulturu, kterou slibují občanští demokraté?

„Co se týká hidžábu, něco jiného je, jestli by mi to vadilo, něco jiného je rozhodnutí soudu. Rozhodnutí soudu je třeba respektovat, byť si o něm můžeme myslet cokoli. Je to součást našeho právního systému. Co se týká mého osobního názoru. Myslím si, že to není v pořádku. Myslím si, že škola má mít svoji jistou autonomii, a pakliže je ve školním řádu napsáno, že ve škole není nošena pokrývka hlavy, tak by to mělo platit pro všechny.“ – míní starosta Běchovic Ondřej Martan (ODS). Komentuje tak situaci, kdy se na stranu somálské žačky, která nemohla na pražské Střední zdravotnické škole nosit hidžáb, tedy šátek, kterým si muslimské ženy zahalují vlasy, krk a ramena, postavil Nejvyšší soud.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Přiznám se, že o projektu Láska a sex místo volebního programu vůbec nic nevím. Je to pro mě velká novinka. Vím, že naše škola se zabývá řadou projektů, které mají bořit hranice. Máme motto, že to, co děti neznají, toho se budou v životě mnohem víc bát. Ale o tomto projektu opravdu nic nevím.“ – dodává starosta Běchovic Ondřej Martan (ODS).

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

ondrej-martanstarosta-bechovicodshidzabclovek-v-tisnimilos-zemanandrej-babis

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.