×

Další video: „Ukradeného Picassa jsem vrátil do Čech, v Bulharsku na mne mířili Kalašnikovem. Krade se víc než před revolucí, boj proti organizovanému zločinu je zpravodajská práce.“ – říká Ivan Moroz, bývalý elitní detektiv

Countdown
Zrušit
×

„Ctím prezidenta Havla. Vyvedl nás z problémů, které jsme měli za komunistů. Nechci, aby mi vládl například bývalý StBák.“ – říká politička ODS Lenka Kohoutová.

Kdo to je „havloidka“ a kavárnice a co je jejím opakem? Vítězí kopance a facky místo pravdy a lásky? Proč je sociální politika vlády nekoncepční? A jak lze zlepšil život lidem se zdravotním postižením?

Lenka Kohoutová (51) je manažerka a politička, úspěšně řídí domov pro osoby se zdravotním postižením a založila a předsedá Nadačnímu fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Je bývalou poslankyní a současně expertkou ODS na sociální oblast.

„Já pořád ctím pana prezidenta Havla a nemám moc ráda, když se mluví o tom, že nebyl ten správný prezident. Byl slušný prezident. Vyvedl nás z problémů, které jsme tady měli za komunistů. A já mu za to nikdy nepřestanu být vděčná.“ – konstatuje politička ODS Lenka Kohoutová.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„My jsme se naučili lidi, kteří říkají, že pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí, dehonestovat za to, že je to pouze klišé a že to úplně neplatí. A já se domnívám, že když něčemu nebudeme věřit, když nebudeme věřit, že pravda nás dostane dál, takže to s námi špatně dopadne. ‚Havloid‘, kavárník a sluníčkář se říká lidem, kteří prostě věří v to, že může být i po domluvě dobře.“ – dodává politička ODS Lenka Kohoutová.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

lenka-kohoutovaodsvaclav-havelzdravotni-postizeni

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.