×

Další video: „Spolupráci Trikolóry s prezidentem Klausem bych uvítala. Situace se mění ze dne na den, nechceme novodobou totalitu.“ – říká Tereza Hyťhová (Trikolóra)

Countdown
Zrušit
×

„Chvilkaři jsou lobbisté, s Křečkem prostě ujeli a ztrácejí nervy. Lidovci by měli vtáhnout do hry Čunka. ODS ani Piráti Babiše neporazí. Trikolóra má šanci, potřebuje výraznou ženu…“ – říká politolog Jan Kubáček.

Mohou státní úředníci z úřadu veřejné ochránkyně práv Anny Šabatové označovat veřejného ochránce práv Stanislava Křečka za rasistu a kardinála Dominika Duku za ubožáka? Porazí ODS nebo Piráti hnutí ANO? Je podle politologa a vysokoškolského pedagoga Jana Kubáčka spolupráce se spolkem Milion chvilek výtahem k politické moci, anebo je naopak polibkem smrti? A může Trikolóra výrazně promluvit do voleb?

„To vyjadřování na adresu Stanislava Křečka ze strany úřadu veřejného ochránce práv je obecně průšvih. Ukazuje to, že jsme se dostali do naprosto netušených kontur společenské kultury. A to z jednoho prostého důvodu. Všechny právní instituce jsou nastaveny na to, že by měly kultivovat prostředí, že by měly zdůrazňovat důvěru ve stát, důvěru v právní pravidla hry. A lidé tam by měli být ti lepší z nás.“ –míní politolog Jan Kubáček.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Myslím si, že spolek Milion chvilek nyní přepálil – že překročil pověstný Rubikon. A zaznamenal jsem to přinejmenším od mnoha stoupenců či latentních podporovatelů této iniciativy. Vstoupili do toho jako nějací pseudokomunisté se slovy: Buď budete volit tohoto, nebo neexistuje.“–  dodává politolog Jan Kubáček.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

anna-sabatovastanislav-krecekmilion-chvilekkdu-csltrikolora

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.