×

Další video: „Ukradeného Picassa jsem vrátil do Čech, v Bulharsku na mne mířili Kalašnikovem. Krade se víc než před revolucí, boj proti organizovanému zločinu je zpravodajská práce.“ – říká Ivan Moroz, bývalý elitní detektiv

Countdown
Zrušit
×

„Chřipka měla v roce 2018 v Česku 1500 obětí bez mediálního kraválu. Koronavirus jich má přes dvě stovky. Vláda situaci udržela. Čeká nás fáze dvě.“ – říká někdejší ministr Jan Mládek.

Proč dává vláda každému občanovi republiky San Marino dvě roušky zdarma? Budeme podle někdejšího ministra zemědělství, obchodu a průmyslu Jana Mládka (ČSSD) v době rostoucí nezaměstnanosti nadále přijímat agenturní pracovníky ze zahraničí? Ve kterých oblastech z nás dělá – slovy dnešního hosta – Evropská komise „blbce“. A jak vzniká Marshallův plán pro Českou republiku?

Na otázku, jaký dojem na něj dělá dnešní spolupráce ČSSD a hnutí ANO, odpovídá nejprve někdejší ministr Jan Mládek slovy: „To jste nezačala jednoduchou otázkou. Ale co se týče vlády, je to taková dvojsečná situace: My máme zkušenosti z povodní, že prostě starosta, který se řádně stará, tak mu to zpravidla pomohlo k dalšímu znovuzvolení, ovšem pokud se mu něco nepovede, tak mu to mohou rychle voliči spočítat. Takže vláda je dneska ve složité situaci. Pokud se jí něco takzvaně nepovede, tak jí to voliči mohou spočítat poměrně rychle.“

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Musím říct, že přes všechny momenty, kde to působí chaosem, tak to hlavní bylo zvládnuto. Počet mrtvých je dneska někde přes dvě stovky. Takový ten standard, když přijde chřipková epidemie jako v roce 2018, tak bylo v České republice 1 500 obětí. A podotýkám, bylo to bez mediálního kraválu. Všechno, co je pod uvedeným číslem, nevybočuje z normy a povedlo se to zastavit a udržet. Teď ovšem přichází druhá fáze, jelikož to bylo poměrně ekonomicky nákladné. Otázka je, co to všechno udělá s ekonomikou a jak bude fungovat.“ – dodává někdejší ministra Jan Mládek.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

 

jan-mladekkoronaviruscovid-19vladachripkaepidemieekonomikaekonomicke-dopady

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.