×

Další video: „ČSSD není už strana, do které jsem vstupoval. Ve volbách budu zřejmě za SPD v Moravskoslezském kraji. Dehonestace prezidenta Senátu nepřísluší.“ – říká Petr Gawlas

Countdown
Zrušit
×
AUDIO ZÁZNAM

"Imunita vydrží po covidu přibližně rok." - odpovídá divákům vakcinolog a epidemiolog prof. MUDr. Jiří Beran, CSc.

"Imunita vydrží po covidu přibližně rok." - odpovídá divákům vakcinolog a epidemiolog prof. MUDr. Jiří Beran, CSc.

Epidemiolog Jiří Beran patří ke špičkám v oboru a do českého povědomí se letos zapsal propagací léku Isoprinosine k eliminaci rozvoje nemoci Covid-19. Má jasnou představu o tom, jak chránit nejohroženější skupiny obyvatelstva a kdo by se neměl očkovat vakcínou proti koronaviru.

Nyní hodinu a půl odpovídal na dotazy diváků, jak si můžete poslechnout ve videu. Profesor mimo jiné vysvětlil, proč podle něho z obrazovek zmizeli prof. Žaloudík a Pirk a docent Šmucler.

Diváci se ptali také na délku imunity. Epidemiolog zmínil jednak studie švédského institutu, který zjistil, že v tomto směru se SARS CoV2 podobá svému předchůdci SARS CoV1 a na studii docentky Koutné, které vyšlo, že buněčná imunita získaná onemocněním vydrží přibližně rok.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Výrobci (vakcíny, pozn. red.) píší, že jejich imunita by s největší pravděpodobností měla být alespoň tak dobrá, jako ta získaná onemocněním,“ doplnil.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

jiri-beranepidemiologprof.-berancovid-19koronavirus

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.