×

Další video: „Honza Tříska byl můj švagr. A nabídku Donalda Trumpa jsem odmítl, protože nejsem velkým příznivcem prostředí kasin. Ale byl přátelský. I přes zvláštní fobii.“ – říká Ivan Chadima, světově proslulý hoteliér.

Countdown
Zrušit

"Zemanův výkon na Primě byl brilantní, ale favoritem je Drahoš..." říká Ondřej Hejma

„Myslím si, že velikým favoritem prezidentských voleb je Drahoš. Všechno je proti Zemanovi,“ říká hudebník a publicista Ondřej Hejma. „Už před pěti lety jsme zažili podobné negativní emoce. Fanatické davy jsou jeho prostředí, debatu na Primě zvládl skvěle. Jiřímu Drahošovi to naopak příliš nešlo.

Topolánek přišel a zase odešel. Někomu chtěl podle Hejmy vyhovět. Drahoš je jako politik umělá bytost. „Je otázka, jestli to bude politika jeho, nebo politika jeho kancléře. Země musí být v kritických chvílích jednotná.“

Největší výhoda Miloše Zemana jsou jeho dlouholeté zkušenosti, u Jiřího Drahoše zase to, že ještě nikoho nestačil naštvat. Moudrost českých voličů však tkví v tom, že se republice i přesto všechno daří dobře.

Jak vznikla kandidatura Jiřího Drahoše? Kdo za ním stojí? Jak chce zabránit Andreji Babišovi ve vládnutí? Proč ho lidé vůbec zvolili? A proč se Trump ještě oficiálně nesetkal s naším prezidentem?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.