Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

"Zemanův výkon na Primě byl brilantní, ale favoritem je Drahoš..." říká Ondřej Hejma

Publikováno 24.1.2018 v 13:57
Ondřej Hejma - hudebník a publicista

„Myslím si, že velikým favoritem prezidentských voleb je Drahoš. Všechno je proti Zemanovi,“ říká hudebník a publicista Ondřej Hejma. „Už před pěti lety jsme zažili podobné negativní emoce. Fanatické davy jsou jeho prostředí, debatu na Primě zvládl skvěle. Jiřímu Drahošovi to naopak příliš nešlo.

Topolánek přišel a zase odešel. Někomu chtěl podle Hejmy vyhovět. Drahoš je jako politik umělá bytost. „Je otázka, jestli to bude politika jeho, nebo politika jeho kancléře. Země musí být v kritických chvílích jednotná.“

Největší výhoda Miloše Zemana jsou jeho dlouholeté zkušenosti, u Jiřího Drahoše zase to, že ještě nikoho nestačil naštvat. Moudrost českých voličů však tkví v tom, že se republice i přesto všechno daří dobře.

Jak vznikla kandidatura Jiřího Drahoše? Kdo za ním stojí? Jak chce zabránit Andreji Babišovi ve vládnutí? Proč ho lidé vůbec zvolili? A proč se Trump ještě oficiálně nesetkal s naším prezidentem?


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}