Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

"Zemana ovládá moc a peníze, prezidentské období nevydrží. Babiš je hodný člověk..." říká věštec Stanley Bradley

Publikováno 13.8.2018 v 08:00
Stanley Bradley - věštěc

„Probral jsem z komatu více lidí. Jednou to byla devatenáctiletá holka po autonehodě. Probudil jsem ale i novorozené dítě, kterému je teď devět let,“ říká Stanley Bradley, věštec a spisovatel. Z karet vyčetl, že Miloš Zeman celé své prezidentské období nevydrží. „Z karet lze vyčíst, že ho ovládá strach, drží ho moc a peníze. Je mimo reálný svět. Dožil by se vyššího věku, pokud by to vzdal.“

Kyvadlo má proto, aby se uvedl do nižší hladiny vědomí. „Mám asi tisíc klientů ročně a dvě reklamace. Zeptat se dá úplně na všechno. V roce 2000 jsem vyvěštil teroristický útok 11. září o rok později.“

Po revoluci prý vydělal 40 milionů na nemovitostech. „Uměl jsem si zjistit, za kolik se nemovitosti můžou koupit a za kolik prodat. Tehdy to šlo. Peníze jsem dávno utratil, mám rád sex a hezký auta.“ Jde zjistit všechno, na co se člověk zeptá. Zjistil i to, že v amerických volbách vyhraje Donald Trump.

„Andrej Babiš je hodnej člověk, nemá proč krást, vyvěštil jsem, že vyhraje volby,“ míní o našem současném premiérovi.

Jak věštit z karet? Co zjistil Stanley Bradley ve studiu XTV? Máme se bát třetí světové války? A kdy bude teroristický útok v Česku?


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}