×

Další video: „Roof je potenciální vrah českého brankáře, proč není trestně stíhán? Svět ovládla psychóza šílenců. ČT by měla udržovat kulturní publikum.“ – říká Jiří Svoboda

Countdown
Zrušit
×
AUDIO ZÁZNAM

"Zeman bude zestátňovat, mám obavu..." říká předseda ODA Pavel Sehnal

"Zeman bude zestátňovat, mám obavu..." říká předseda ODA Pavel Sehnal

„ODA funguje výborně, zvětšuje se počet členů. Připravujueme se na komunální volby a současně posíláme návrhy na úpravy zákonů,“ myslí si předseda Občanské demokratické aliance Pavel Sehnal. Je strana má prý nejlepší program z pravicových stran. Výsledek voleb ho nepřekvapil. „Nelze očekávat, aby politická strana vzniklá v květnu uspěla. Náš výsledek nebyl slabý, zklamaný nejsem.“

Pavel Sehnal také nepokládá za neúspěch, jak dopadl v prezidentských volbách jejich kandidát Vratislav Kulhánek. „Pan Kulhánek byl pro občany neznámá tvář. Už před volbami dali Zeman s Drahošem dohromady 70 procent. Měl apetit dosáhnout jen několika procent.“ Zároveň ze současně zvoleného prezidenta má pocit, že bude zestátňovat privátní sektor.

„Už neplatí, že pravda vítězí, ale že strach vítězí. Ten politik, který šířil větší strach, tím více hlasů získal. Svobod je až příliš. To, že nám vládne vláda bez důvěry, je až příliš svobodný přístup.“ Jeho strana se chce věnovat v nadcházejím období návrhům různých zákonů, poslední se prý týkal daně z převodu nemovitostí.

 

Jak jako miliardář pohlíží na kauzy okolo Andreje Babiše? Má pro něj pochopení? Jaké jsou základní body ODA do komunálních voleb? Jakým způsobem probíhá jejich spolupráce s ostatními politickými stranami? Jaká je největší obava Pavla Sehnala? A co mu dělá radost?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.