Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

"Umíme zvětšit penis..." říká plastický chirurg Jiří Kučera

Publikováno 20.4.2017 v 15:38
Jiří Kučera - plastický chirurg

Hostem pořadu Na zdraví televize XTV byl známý doktor Jiří Kučera, který je považován za jednu z největších kapacit v oboru plastické chirurgie. Kučera prozradil odpovědi i na intimní lékařské otázky: "Penis lze zvětšit, můžeme umístit tukové buňky, čímž se zvětší šířka a váha. Na erekci to ale vliv nemá," odpověděl Kučera na neobvyklý dotaz, zda je v moci chirurgů zvětšit pánský pohlavní orgán. 

Co se týká nejčastějšího požadavku, úpravy poprsí, radí Kučera navštívit nejprve ke konzultaci profesionálního chirurga a referencemi. "Vždy je důležité pozorovat kmit prsou, podle toho se pozná, jak postupovat," uvedl Kučera.

"Umím krásně vymodelovat krk a dekolt. Ne všem známým zpěvačkám se to povedlo," odpověděl chirurg Kučera na dotaz, jak přistupují české známé tváře k úpravám zevnějšku. "Kolikrát si na operaci pozvou kamery a mají to zadarmo."

"Začínal jsem tak, že jsem přišíval uříznuté prsty a podobně. V tom jsem byl doslova fanatik, nedovedl jsem bez toho žít. Mám i profesní deformaci, u vás vidím, že byste potřeboval spánkový lifting. Díky němu byste měl doslova pohled orla," překvapil chirurg moderátora Václava Knopa. 


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}