Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

„Umělci by neměli končit kvůli svému věku. Nové písně Olympic si netroufám hrát často. S jedním členem kapely jsem nemluvil pět let.“ – říká muzikant Petr Janda

Publikováno 21. Srpna v 08:00
Petr Janda – muzikant

Mají hudebníci končit kvůli věku? Je zahraniční publikum vděčnější než v České republice? Jsou nové písně Olympicu oblíbené? Proč by podnikatelé neměli vstupovat do politiky? Jaké jsou důvody k demonstracím a jaké mají východisko?

Petr Janda je český rockový zpěvák, skladatel, kytarista, majitel nahrávacího studia a vydavatelství. Petr Janda je dlouholetým frontmanem skupiny Olympic, pro kterou složil mnoho hitů; je jednou z největších legend v historii české populární hudby. Bratrancem Petra Jandy je kytarista a hudební skladatel Luboš Andršt.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Co si myslí o politice a demonstracích Petr Janda? „Myslím, že já jsem na barikády starý. Barikády jsou pro mladý. My nemáme již budoucnost. Jsme lidé bez budoucnosti. Jsme již odkecaný a nikdo nás nebude volit. Musím uznat, že mě politika rozčiluje. Ale dnes se již necítím dobře v davech na demonstracích. Jako mladý bych tam hned vlítnul. Jsem proti celkovému systému, co tu vzniknul. Jdou proti sobě různé zájmy, myslím, že by politikem neměl být velký podnikatel.“ – komentuje Petr Janda


► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.


Štítky

  • demonstrace
  • andrej babiš
  • Petr Janda
  • muzikant
  • olympic

Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}