Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

"Trendem mezi muži je zvětšení penisu, mezi ženami plastika prsou…" říká plastický chirurg MUDr. David Tomášek

Publikováno 5.3.2018 v 13:00
MUDr. David Tomášek - plastický chirurg

„Je potřeba rozlišovat jednotlivé chirurgické zákroky dle atestace daného lékaře. Někteří totiž nemají atestace na estetický výkon, ale na výkon zdravotní,“ upozorňuje MUDr. David Tomášek, plastický chirurg a soudní znalec v oblasti estetické chirurgie.

„Estetickou chirurgii dělám už pětadvacet let a stále vévodí zvětšovací operace prsů pomocí silikonových implantátů. Populární je i tukové zvětšení prsou, kdy liposukcí vezmeme tuk, který pak přesuneme do prsou, ale na tuto metodu mám vlastní specifický názor. Tuk se totiž musí do prsou vkládat rozptýleně, nevydrží tam dlouho a nebude mít takový efekt. A při zhubnutí zhubneme samozřejmě i prsa.“

Cenové relace plastických operací prsou jsou od padesáti do několika set tisíc korun v závislosti na kvalitě implantátu. Operace víček nedělá MUDr. Tomášek dříve než ve třiceti, je to prospěšná věc jak pro vidění, tak pro dobrý pocit.

„Mezi muži je trendem prodlužovací operace penisu, dokážeme prodloužit až o dva centimetry,“ říká plastický chirurg. Někdy prý na tyto operace chodí i muži, kteří takový zákrok nemají zapotřebí. Ale i ženy si nechávají upravovat pohlavní orgány, zejména stydké pysky.

Jaká je nejlepší metodika při modelaci prsou? Můžou prsní implantáty způsobit rakovinu prsu? A proč je při plastice prsou lepší, když je žena silnější postavy?

 


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}