Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

"Teď se chystám na politiky..." říká Kazma

Publikováno 23.5.2017 v 17:34
Kamil Bartošek - Kazma

Internetový bavič Kamil "Kazma" Bartošek byl hostem XTV. Podstatná část debaty se točila kolem posledního Kazmova "kousku", tedy o okolnostech natáčení videa, kdy do pořadu Prostřeno televize Prima implantovala Kazmova parta své lidi a divákům tak odhalila střeva natáčení tzv. reality show v českých poměrech. Na otázku moderátora - z čeho má nebo nemá Kazma strach zazněla tato odpověď: "Mám strach, asi jako každý druhý a jenom jsem se naučil tomu strachu stavět: Každý strach máme, ale je důležité, co jsme ochotni udělat a zda jsme ochotni část z toho vyměnit za to, za čím jdeme..." řekl bavič Kazma v XTV.

V zákulisí přípravy slavného kazmova videa z pořadu Prostřeno sám autor vidí několik slabších míst. "Vše je dopředu projednáno s právníky, ale v tomto případě jsme od nich žádné omezení nedostali. A jestli už se někdo ozval opravdu nemím. Asi by nám to právníci Seznamu ani neřekli." řekl Kazma v rozhovoru pro XTV. "Představoval jsem si situaci, kdy mě během natáčení Prstřena odhalí. Nemám tušení, co bych dělal. Snažil bych se to nějak diplomaticky vyřešit. Nezbývalo by než si s nimi sednout a udělat jim nabídku," uvedl Kazma.

"Vím, že to bude těžké. Cítím tlak udělat další věc ještě lepší. Témat máme rozjetých několik, jedním z nich je i politika..." prozradil bavič a mystifikátor. 

 

 


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}