×

Další video: „Hidžáb ve školách? Ne, ale je třeba respektovat soud. Láska a sex místo volebního programu u nás? To mi nic neříká.“ – konstatuje starosta Běchovic Ondřej Martan (ODS).

Countdown
Zrušit

"Teď se chystám na politiky..." říká Kazma

Internetový bavič Kamil "Kazma" Bartošek byl hostem XTV. Podstatná část debaty se točila kolem posledního Kazmova "kousku", tedy o okolnostech natáčení videa, kdy do pořadu Prostřeno televize Prima implantovala Kazmova parta své lidi a divákům tak odhalila střeva natáčení tzv. reality show v českých poměrech. Na otázku moderátora - z čeho má nebo nemá Kazma strach zazněla tato odpověď: "Mám strach, asi jako každý druhý a jenom jsem se naučil tomu strachu stavět: Každý strach máme, ale je důležité, co jsme ochotni udělat a zda jsme ochotni část z toho vyměnit za to, za čím jdeme..." řekl bavič Kazma v XTV.

V zákulisí přípravy slavného kazmova videa z pořadu Prostřeno sám autor vidí několik slabších míst. "Vše je dopředu projednáno s právníky, ale v tomto případě jsme od nich žádné omezení nedostali. A jestli už se někdo ozval opravdu nemím. Asi by nám to právníci Seznamu ani neřekli." řekl Kazma v rozhovoru pro XTV. "Představoval jsem si situaci, kdy mě během natáčení Prstřena odhalí. Nemám tušení, co bych dělal. Snažil bych se to nějak diplomaticky vyřešit. Nezbývalo by než si s nimi sednout a udělat jim nabídku," uvedl Kazma.

"Vím, že to bude těžké. Cítím tlak udělat další věc ještě lepší. Témat máme rozjetých několik, jedním z nich je i politika..." prozradil bavič a mystifikátor. 

 

 

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.