Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

"Spolupráci s komunisty mi v zahraničí nikdo nevyčítá. Za současnou vládu se nestydím..." říká předseda PS Radek Vondráček

Publikováno 3.10.2018 v 08:00
Radek Vondráček - předseda poslanecké sněmovny

„Předvolební kampaň byla letos víc konfrontační, než bylo zvykem. Jsem pozorovatel, nerozumím Praze, v průzkumech je to mimořádně vyrovnané. S panem Stuchlíkem jsem se nikdy neviděl. Martin Stropnický nikdy neříkal nesmysly, byl důležitý v rámci našeho klubu,“ říká předseda poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Radek Vondráček. Kolektiv hnutí ANO se neustále zvětšuje, se Stropnickým se prý rozcházejí v dobrém.

Spolupráci s komunisty mu nikdo v zahraničí nevyčítá. „Poznávám teď jiný zahraniční svět, ale nikde se mi nestalo, že by mi někdo řekl, že je to špatně. V Kroměříži je to zdrojem anekdot. Prvotní prohlášení, že do vládní koalice s komunisty nepůjdeme, jsme dodrželi.“

Dívá se prý dopředu, nezabývá se těmito věcmi. „Vláda vznikla transparentně, není za co se stydět. Vyjednávání jsou ad-hoc. Vyjednávání podpory je nejryzejší demokracie, ryzí politika. Pokud by se nám nezadařilo, zklamalo by mě to. Dění kolem mě je strašně moc. Je dobré mít kořeny a vracet se domů.

Jaké setkání bylo v Saúdské Arábii s šejkem? Za jakých účelem tam přijel? Jaké vztahy jsou uvnitř hnutí ANO? e xistuje v jeho pozici něco, co nesmí nikoho prozradit?


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}