Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

"Protikuřácký zákon je zralý na změnu..." říká předseda komunistů Vojtěch Filip

Publikováno 19.10.2017 v 15:00
Vojtěch Filip - předseda KSČM

Korupční kauzy, privatizace, zákony a předvolební situace na politické scéně byla témata rozhovoru s Vojtěchem Filipem.

"Na rozdíl od jiných politických stran by KSČM zásadním způsobem plnila svůj politický program, nezrazovala by ho, a tím pádem je těžké abychom mluvili o koalici s těmi, kteří mají jiné programové priority," prohlásil předseda komunistické strany v pořadu X Talk.

"Podle našeho názoru je nejcennější pro občany České republiky mír ve světě, bezpečí a spravedlnost doma," uvedl Filip své programové priority a dodává: "Pocit spravedlnosti občané opravdu nemají. Podívejte se na nepotrestané zločiny privatizace devadesátých let. Podívejte se na neodsouzené věci, které se týkají různých korupčních kauz i z nedávné doby…"

Filip se v rozhovoru vyjádřil i k případné koalici s Andrejem Babišem po volbách do Poslanecké sněmovny. "Těžko můžete požadovat po KSČM, která je autentickou levicovou stranou v Evropě, nejsilnější komunistickou stranou v Evropské unii a v tomto ohledu bychom se nutili, abychom udělali koalici s pravicovým hnutím ANO. To úplně přirozené není a my se na to nechystáme," řekl Filip.


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}