Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

„Pražská vládní čtvrť je jen mediální show, šaráda a PR Andreje Babiše. Od státu chceme 60 miliard.“ – říká primátor Prahy Zdeněk Hřib.

Publikováno 1. října v 11:24
Zdeněk Hřib - primátor Prahy

Jak probíhalo jednání s premiérem? Jaké si klade Zdeněk Hřib podmínky? Kam se přesune část Nemocnice Na Bulovce? Střelí primátor do pražského dopravního podniku? Vyletí vedení plynáren? Jak Hřib vychází s Jiřím Pospíšilem (TOP 09)?

Zdeněk Hřib (38) je manažer, od listopadu 2018 pražský primátor za Pirátskou stranu.

Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Vládní čtvrť v Praze (o kterou usiluje premiér Andrej Babiš, pozn. red.) vznikne, bude-li splněna podmínka v podobě dokončení vnějšího okruhu. Chci jasnou garanci. Potom je to podmínka finančního příspěvku na vnitřní městský okruh – na dostavbu a pokračování Blanky. Tam nechceme nic jiného, než dostává od státu Brno – 60 miliard. Třetí podmínka je investice státu do nové nemocnice, která by v místě čtvrti měla vzniknout.“ – podotýká pražský primátor Zdeněk Hřib.

„Premiér stále měnil svá vyjádření, jak naše schůzka proběhla. V rámci této šarády, show, tohoto PR, vstal od stolu s tím, že Praha nedostane ani korunu. Je to z jeho strany jenom mediální hra, protože projekt je ze strany státu nepřipravený.“ – doplňuje primátor hlavního města Zdeněk Hřib.

Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.


Štítky

  • andrej babiš
  • piráti
  • Jiří Pospíšil
  • Praha
  • zdeněk hřib
  • dopravní podnik

Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}