Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

„Praha nemá územní plán. Obecní byty stavět nesmíme. Počítač mi policie vrátila.“ – zdůrazňuje ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (za ANO)

Publikováno 10. října v 17:00
Klára Dostálová

Kolika lidí se v Česku týká krach britské CK Thomas Cook a její české pobočky? Jak ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová pohlíží na činnost senátní komise k posouzení unijních auditů ohledně premiéra Andreje Babiše? Jak vnímá zastavení Babišova trestního stíhání? Jak se jí týká kauza údajně zmanipulovaných zakázek CzechTourism? Kdy se dočkáme v Praze levnějšího bydlení?

Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Thomas Cook je sice britská cestovní kancelář, ale mají pobočku v Čechách – CK Neckermann. Jsme s pobočkou ve spojení, také s pojišťovnou. Pokud by došlo ke krachu CK Neckermann, tak klienti dostanou zpět všechny vložené náklady. To jsme podrobně ověřili.“ – říká ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová.

„Oprávněné nároky klientovi bude vyplácet CK Neckermann, která nyní zrušila řadu zájezdů. V České republice mají klienti opravdu stoprocentní jistotu, že se z dovolené dostanou zpátky a že se jim peníze vrátí.“ – ujistila ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová, která má cestovní ruch v gesci.

Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.


Štítky

  • Klára Dostálová
  • Thomas Cook
  • Neckermann
  • CzechTourism

Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}