Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

"Praha je prolezlá korupcí, uzavírají se totálně předražené zakázky. Musí to jít i legálně..." říká právnička Hana Marvanová

Publikováno 27.9.2018 v 12:00
Hana Marvanová - právnička

„Většina mých kauz se týká nějakých komunálních problémů, většinou se týká bydlení. Vidím, jak to nefunguje a chci využít své schopnosti, abych to změnila. Smlouvy metra D má nedokonalé právní dokumenty, bylo tam 5 stran vadně, Praha by mohla být poškozena,“ říká právnička Hana Marvanová, která nyní vstupuje do komunální politiky.

Chce zničit měststkou korupci. „Není možné, když město staví, aby se uzavíraly totálně předražené zakázky. Pavel Bém byl v kontaktu s Romanem Janouškem, tito lidé úkolovali pražské radní včetně primátora, to není normální. Je to v lidech, kteří přestanou podléhat korupci. Není normální, aby na magistrátu někoho zatýkala policie. Praha by měla být vlastní registr, kde si každý všechno bude moci vyhledat, aby mohl každý upozornit na podezřelosti,“ myslí si Marvanová. Základ podle ní je, aby v radě seděli lidé, kteří nedovolí uzavírání bianco smluv na základě zákulisních dohod. 

„Nesmíme si zvykat na žádný typ podvodů. Z malých vznikají velké a kdybychom brali jednu kauzu za druhou. Chyba je i v našem trestním zákoníku. Jde to i v souladu se zákonem. Ve velkých kauzách jsou velké ryby a proto se do toho nikomu nechce.“

S ANO by jít do koalice nechtěla, ani s SPD, ČSSD nebo komunisty. 

Co by v Praze právnička změnila? Jak chce skončit s korupcí v Praze? A co si myslí o Pavlu Bémovi? 


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}