Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

„Pokud by Babiš zametal nějaké věci pod koberec, ČSSD z vlády odejde. Velké státy EU legalizovaly dvojí kvalitu potravin.“ – říká europoslankyně Olga Sehnalová

Publikováno 23. Května v 08:00
Olga Sehnalová - europoslankyně

Jak by měla EU vyřešit dvojí kvalitu potravin? Proč je nízká volební účast do Evropského parlamentu? Proč ztratila ČSSD své volební preference? Bude Marie Benešová dobrá ministryně spravedlnosti?

„Lidem v České republice vadí dvojí kvalita potravin. Podle průzkumu 90 % lidem u nás vadí dvojí kvalita potravin. Jedná se o nekalou praktiku. Kdy výrobek, který má stejnou značku, stejný obal, stejný marketing má nižší kvalitu pro různé země. Lidé očekávají od výrobku renomované značky všude stejné složení. Pokud se tak výrobek tváří, obsah by měl být stejný.“ – komentuje europoslankyně Olga Sehnalová problematiku dvojí kvality potravin.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Chceme přesvědčit lidi, že sociální demokracie tu má zde místo. Bojujeme za lidi práce, za ty slabší, seniory, rodiny s dětma, lidi se zdravotním postižením, to je agenda sociální demokracie. Myslím, že jsou za námi viditelné výsledky, ale důvěra se ztratila a spadli jsme na čísla jaká jsou. Zase se musíme konkrétními výsledky a konkrétní prací přesvědčit lidi, že má smysl sociální demokracii znovu volit.“ – říká Olga Sehnalová

 

 

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}