×

Další video: „Osobní údaje se v digitálním světě přeprodávají. Člověk má právo dozvědět se, jak se firmy dostaly k jeho k telefonnímu číslu. Časem přijdou velké pokuty.“ – říká konzultantka v oblasti ochrany soukromí Eva Škorníčková.

Countdown
Zrušit
×

„Odvolání ministra dopravy mě mrzí. Politika je jízda na tygrovi. 21 kilometrů dálnic za rok není katastrofa. Ve výstavbě je jich víc. Hejtmana bych dělal na tisíc procent.“ – říká poslanec ANO Martin Kolovratník.

Jak vnímá odvolání ministra dopravy? Byl e-shop na dálniční známky za 400 milionů korun pokus o zlodějinu? 21 kilometrů dálnic na tento rok, je to dobrý signál pro občany? Stihne se podle poslance a šéfa podvýboru pro dopravu Martina Kolovratníka (ANO) dokončit v termínu dálnice D1 – tedy do roku 2021?

„Z dění na dopravě nemám radost. Mrzí mě to, protože s Vladimírem Kremlíkem jsme měli velmi dobrou spolupráci. Měli jsme to rozdělené, že on měl na starosti exekutivu, manažerské řízení, já jsem pro něj byl partner ve Sněmovně – pro zákony. Ke kolegům narovinu: bohužel se jim to nepovedlo. Lidsky mě to mrzí, ale politika o tom je. Je to jízda na tygrovi a musíme s tím počítat.“ – říká poslanec a šéf podvýboru pro dopravu Martin Kolovratník (ANO).

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Dvacet jedna kilometrů dálnic je za rok málo. Ale není to katastrofa. V realizaci je jich totiž násobně víc. Jde o ty, které jsou ve výstavbě. Ty budou za rok a za dva předávány. V dalších letech tak bude hotových kilometrů víc a víc.“ – konstatuje poslanec a šéf podvýboru pro dopravu Martin Kolovratník (ANO).

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

martin-kolovratnikministerstvo-dopravyrsdd1

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.