Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

„Nechtěla jsem být hvězdou. Jako předrevoluční zpěvačka jsem byla zavržená. V zahraničí jsem nedokázala zůstat, plakala jsem skoro denně.“ – říká zpěvačka Heidi Janků

Publikováno 2. Srpna v 08:00
Heidi Janků – zpěvačka

Jak začala kariéra Heidi Janků? Co Heidi Janků dělala rok v Monaku? Povedla se socha Věry Špinarové? Vznikají v Ostravě skutečně hudební osobnosti? Kdy a čím začala kariéra Heidi Janků? Jak vznikají hudební hity?

Heidi Janků, rozená Heidi Hantlová je zpěvačka, moderátorka a muzikální herečka. Pochází z muzikantské rodiny. Na gymnáziu se začala věnovat moderní muzice a zpívat s různými kapelami. V třetím ročníku začala zpívat s kapelou Proměny. Mezitím působila v divadelním sboru Aproximace. Před maturitou šla na konkurz Pavla Nováka a konkurz vyhrála. Po nějaké době se jí ozval Ivo Pavlík, který jí nabídnul kariéru sólové zpěvačky.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Sochu Věry Špinarové jsem neviděla na živo a přiznám se, že ji ani vidět nechci. Myslím, že je to trošku nepovedené dílko, zvláště proto, že žije i maminka Věry Špinarové a zplodit něco co jí není podobné se myslím nehodí. Ani maminka ani Adam nebyli přizváni k realizaci a bylo to o nás bez nás. Adam se nechtěl zúčastnit ani odhalení sochy. Myslím, že vzniklo spoustu chyb v komunikaci i v tom, jak socha vypadá.“ – komentuje Heidi Janků


► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.


Štítky

  • zpěvačka
  • Heidi Janků
  • ostrava
  • Ivo Pavlík
  • Věra Špinarová

Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}