×

Další video: „Honza Tříska byl můj švagr. A nabídku Donalda Trumpa jsem odmítl, protože nejsem velkým příznivcem prostředí kasin. Ale byl přátelský. I přes zvláštní fobii.“ – říká Ivan Chadima, světově proslulý hoteliér.

Countdown
Zrušit

"Migrace je nebezpečí, zaplavuje celou Evropu..." říká Petr Robejšek

"Jsme momentálně 6. nejbezpečenější země na světě. Pokud ale neuděláme nic proti migraci, která zaplavuje celou Evropu, tak to tak nezůstane. Nebezpečí civilizační změny se dostavuje opatrně a pomalu. Až jednoho dne zjistíte, že vám byl vzat váš svět. V centru Prahy pozoruji mnoho mužů černé pleti. A nemyslím si, že jsou to turisté," varoval v rozhovoru pro XTV Petr Robejšek, mentor strany Realisté.

"Jsme připraveni. Jedeme plnou parou k volbám. V našich řadách máme skvělé lidi, kteří ale nejsou mediálně známí. Víme, co je národní zájem této zémě a máme zájom na tom, aby lidé mohli žít život v bezpečných podmínkách," prozradil Robejšek.

"Jsem věřící člověk, ale výroky papeže jsou pro mě velkým zklamáním," uvedl Robejšek, který tak reagoval na nedávné výroky papeže. Robejšek se nyní soustředí na parlamentní volby, o kandidatuře v prezidentských volbách by uvažoval právě v případě úspěchu ve volbách do Sněmovně. Za úspěch by považoval dvojciferný volební výsledek. 

 

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.