Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

Luboš Xaver Veselý – Pravda o XTV

Publikováno 9. října v 15:08
Luboš Xaver Veselý

Některá média kritizují XTV.cz, že není jednoduché zjistit, kdo je skutečným vlastníkem televize. Moderátor Luboš Xaver Veselý vysvětluje, jak XTV funguje, komu patří anebo jestli dostává peníze z Pražského hradu za rozhovory s prezidentem Milošem Zemanem, jak média sebevědomě tvrdí.

„Možná jste postřehli, že se v některých médiích objevily informace, které nám mají uškodit. Dehonestovat naši práci. Cítím povinnost vám tyto věci vysvětlit, protože nám věnujete svůj čas. Nám – XTV.“ – uvádí dnešní speciální relaci moderátor Luboš Xaver Veselý.

„Do naší televize má přístup naprosto každý. Vyhrožují nám. Placené rozhovory na Hradě nedělám.“ – reaguje na štvavou kritiku moderátor Luboš Xaver Veselý.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Před třemi lety jsme se rozhodli se třemi kolegy, že začneme natáčet videa. Nakonec to dospělo k tomu, že jsme postavili studio, koupili techniku. Na samém počátku stálo studio u mě doma. Vznikla společnost XTV.“ – pokračuje Luboš Xaver Veselý s tím, že časem přibýval zájem diváků.

„Bylo jasné, že záležitost nebude ekonomicky soběstačná, hledali jsme ekonomického partnera. To se i stalo.“ – vysvětluje posléze Luboš Xaver Veselý vlastnickou strukturu XTV a také, jak je to s údajným točením placených videí pro Pražský hrad.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.


Štítky

  • XTV
  • Luboš Xaver Veselý

Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}