Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

„Justice v naší zemi ohrožena není. Demonstranti jsou nezodpovědní občané. ODS již není konzervativní a pravicová strana.“ – říká politik Ivo Strejček

Publikováno 5. června v 08:00
Ivo Strejček – politik

Jaký měl motiv útočník na Ladislava Jakla? Jaký pohled má Institut Václava Klause na výsledky voleb do Evropského parlamentu? Jsou volby do EP začátkem konce ČSSD? Jaká bude budoucnost nové strany Václava Klause mladšího? Je ohrožena justice v České republice?

Ivo Strejček byl do roku 2014 poslanec Evropského parlamentu, je členem ODS, bývalý člen Rady města Žďár nad Sázavou a bývalý zastupitel tohoto města. Od roku 2013 je poradcem bývalého prezidenta Václava Klause. Zároveň je členem správní rady Institutu Václava Klause.

Doporučujeme YouTube - Xaver Live.

„Pokud se podíváme na volby do Evropského parlamentu, potvrdily se dvě tendence. Strany, které se hlásí k návratu národních států uspěly. Jsou silné, to je bezva, je to pozitivní signál, který se mi líbí. Na druhou stranu je tu velmi silná tendence příchodu agresivních levicových proudů jako jsou Zelení či Piráti. Ale také agresivních silně prounijních politických stran, které nechtějí slyšet o jakékoliv vadě EU. Mezi ně můžeme počítat i české TOP 09.“ – komentuje volby do EP politik Ivo Strejček


Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}