×

Další video: „Ukradeného Picassa jsem vrátil do Čech, v Bulharsku na mne mířili Kalašnikovem. Krade se víc než před revolucí, boj proti organizovanému zločinu je zpravodajská práce.“ – říká Ivan Moroz, bývalý elitní detektiv

Countdown
Zrušit
×
AUDIO ZÁZNAM

„Johnson uštědřil políček českým komentátorům. O počtech demonstrantů se lže. ČT se na útoku v Ostravě ‚vyřádila‘.“ – komentuje Karolina Stonjeková.

„Johnson uštědřil políček českým komentátorům. O počtech demonstrantů se lže. ČT se na útoku v Ostravě ‚vyřádila‘.“ – komentuje Karolina Stonjeková.

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byla komentátorka Karolina Stonjeková.

Konzervativci po sečtení většiny obvodů zvítězili. Británie zvolila brexit

„Samé dobré zprávy. Zesměšňovaný a vysmívaný Boris Johnson, ze kterého si dělali legraci, že po brexitu, který sám propagoval, a nakonec stáhl ocas mezi nohy a stáhl se z politiky, tak nakonec bude tím člověkem, který Británii z EU opravdu vyvede.“ – míní Karolina Stonjeková.

Ani 30, ani 20 tisíc. Spočítali jsme demonstranty proti Babišovi (článek z května 2017)

„Jednak musí být super práce počítat demonstranty proti Babišovi. To musí být opravdu mravenčí práce z fotky. Já bych se chtěla docela radovat, že demonstranti pochopili, že demonstracemi a akcemi proti Babišovi mu vlastně jenom nahrávají. Bojím se, že to tak úplně není.“ – zmiňuje Karolina Stonjeková.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

EU giganticky zainvestuje do klimatu

„Ten titulek je sám osobě špatně. EU nemůže giganticky investovat do ničeho, protože EU žádné peníze nemá. Nemá žádné jiné peníze, než ty, které obyvatelům členských zemí vezme z kapes. Evropská unie do ničeho investovat nemůže. A potom by se nás měli ptát, jestli s tím souhlasíme, že jsou nám peníze tahány z kapes na tento konkrétní účel.“ – konstatuje Karolina Stonjeková.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

karolina-stonjekovaboris-johnsonbabisklima

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.