×

Další video: „Honza Tříska byl můj švagr. A nabídku Donalda Trumpa jsem odmítl, protože nejsem velkým příznivcem prostředí kasin. Ale byl přátelský. I přes zvláštní fobii.“ – říká Ivan Chadima, světově proslulý hoteliér.

Countdown
Zrušit

"Hůlku jsem považoval za kamaráda, ale byl jsem varován, je to neférový lhář..." říká Jiří Adamec

„Rozezkoušeli jsme představení do devadesáti procent, byla hotová dekorace a téměř i všechny kostýmy,“ říká režisér Jiří Adamec, který po neshodách s Danem Hůlkou musel opustit muzikál Robinson - námořník z Yorku. „V muzikálech se všechny zkoušky konají z hlediska účinkujících zdarma. Všichni, včetně režiséra, pracují za nulu a svůj honorář dostanou až posléze.“ Musejí prý doufat, aby k premiéře nakonec došlo a hra se udržela.

„To, co Hůlka říká, je lež. Říkal jsem, že paní producentka nemá úplně růžový rozpočet, ale hře jsem věřil a nechtěl jsem to zabalit. Daniel Hůlka řekl, že do muzikálu vstoupil kvůli mně.“ Poté podle Adamce přestal chodit na zkoušky a v médiích o něm rozhlašoval pomluvy. Po neshodách Hůlka oznámil odchod z muzikálu, ale producentka místo něj dala vyhazov Jiřímu Adamcovi.

„Chystáme celovečerní film v hlavní roli s Jaromírem Hanzlíkem. Nestřílí se tam, neteče krev a nejsou tam policajti,“ prozrazuje o připravovaném filmu, který by do kin měl jít na přelomu roku.

Jaké je zákulisí muzikálového a divadelního světa? Proč Adamec skončil? Je Daniel Hůlka nespolehlivý? Dají se vztahy srovnat? A jaké informace režisér prozradil o svém připravovaném filmu?

 

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.