Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

"Hůlku jsem považoval za kamaráda, ale byl jsem varován, je to neférový lhář..." říká Jiří Adamec

Publikováno 16.4.2018 v 10:00
Jiří Adamec - režisér

„Rozezkoušeli jsme představení do devadesáti procent, byla hotová dekorace a téměř i všechny kostýmy,“ říká režisér Jiří Adamec, který po neshodách s Danem Hůlkou musel opustit muzikál Robinson - námořník z Yorku. „V muzikálech se všechny zkoušky konají z hlediska účinkujících zdarma. Všichni, včetně režiséra, pracují za nulu a svůj honorář dostanou až posléze.“ Musejí prý doufat, aby k premiéře nakonec došlo a hra se udržela.

„To, co Hůlka říká, je lež. Říkal jsem, že paní producentka nemá úplně růžový rozpočet, ale hře jsem věřil a nechtěl jsem to zabalit. Daniel Hůlka řekl, že do muzikálu vstoupil kvůli mně.“ Poté podle Adamce přestal chodit na zkoušky a v médiích o něm rozhlašoval pomluvy. Po neshodách Hůlka oznámil odchod z muzikálu, ale producentka místo něj dala vyhazov Jiřímu Adamcovi.

„Chystáme celovečerní film v hlavní roli s Jaromírem Hanzlíkem. Nestřílí se tam, neteče krev a nejsou tam policajti,“ prozrazuje o připravovaném filmu, který by do kin měl jít na přelomu roku.

Jaké je zákulisí muzikálového a divadelního světa? Proč Adamec skončil? Je Daniel Hůlka nespolehlivý? Dají se vztahy srovnat? A jaké informace režisér prozradil o svém připravovaném filmu?

 


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}