Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

"Hrál jsem v zemích bývalého sovětského svazu. Superstar je dobrá příležitost, ale už je to okoukané...“ říká vítěz Superstar Zbyněk Drda

Publikováno 20.11.2018 v 09:00
Zbyněk Drda - zpěvák

„Tento typ talentových soutěží je úžasný pro příležitost, pro možnost. Zpěváky to vykopne nahoru a u finalistů to bývá podobné – mají manažera, který s nimi funguje, ale pak se o sebe musí starat sami. Soutěží je hodně a je tady hodně talentů, ale příležitostí není tolik, proto se někdo neuchytí,“ myslí si vítěz SuperStar z roku 2006 Zbyněk Drda. Po soutěži vydal desku, která byla nejprodávanější debutovkou. 

Byl na koncertní cestě po východních zemích a nyní se usadil v České republice. V bulváru se však příliš neobjevuje. „Něco bylo, ale nejsem pro ně zajímavý. Nevyhledávám to, jsem za to i rád. Bulvár je silné médium a je dobré se občas někde mihnout, když to má hlavu a patu.“ Skandály za sebou nemá a nedokáže si je představit. „Nedělám to proto, aby na mě blikaly fotoaparáty, chci rozdávat radost lidem, je to obrovský dar a zodpovědnost.“

Zbyněk Drda připravil novou vánoční desku. „Obvolal jsem známé muzikanty a textaře, pár věcí má potenciál být hitem. Desku jsem se snažil udělat trochu chytře – vánočně nevánoční. Je i o holkách. Když taková deska vzniká, uděláme demo verze a opatří se to českých textem.“ Deska bude pokřtěna 22. 11. v kostele svatého Šimona a Judy.

Co musí interpret udělat proto, aby vydal hit? Jak vzpomíná na natáčení SuperStar? Proč účinkoval v zemích bývalého sovětského bloku a jací jsou tam lidé?


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}