Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

"Drahoš není žádný velký vědec, jeho stoupenci jsou slabší než výhružně předváděli..." říká Václav Klaus

Publikováno 8.2.2018 v 09:00
Václav Klaus - bývalý prezident ČR

„Mile mě překvapuje, že se nerozehrál pražský majdan,“ říká bývalý prezident České republiky Václav Klaus. „Čekal jsem, že dojde k pokusům o zpochybnění voleb. Jsou slabší než výhružně předváděli a trochu si sypou popel na hlavu.“

„Média nyní přicházejí s výroky o prázdnotě Drahoše, které jsem říkal už měsíce. Nikdy jsem však nebojoval za Zemana. Drahoš neměl žádný silný názor, neuměl se za žádný názor bít. Je to uměle vypiplané nic. Nebyl to žádný velký vědec, šlo o úředníka vědy.“ Politická scéna je podle něj rozbitá. Na každého, kdo začne být razantnější, tak je podle Klause veden zarputilý mediální atak.

„Média u nás nesmírně přestřelují. Jakmile přestřelí přes určitou hranici, tak pro spousty lidí to znamená, že se zachovají opačným způsobem. I proto prezidentské volby dopadly takto. Veřejnoprávní média se nechovají neutrálně. Jsou očividně na jedné straně barikády,“ říká Klaus.

Co je podle bývalého prezidenta „politické nic“? Co si myslí o svém synovi Václavu Klausi ml.? Jak vzpomíná na své cesty do švýcarského Davosu na Světové ekonomické fórum? Jaký vliv mají média na politické dění v České republice? A jak to dopadne s vládou ČR?


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}