Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

"Do USA pojedu, proškolím tam policisty..." říká Mike Pán

Publikováno 26.6.2017 v 19:18
Mike Pán - youtuber

Je zde dlouho očekávané pokračování rozhovoru, který vzbudil velkou vlnu ohlasů a jinak tomu nebude ani tentokrát. Do XTV se opět vrací jako host Mike Pán.

V úvodu rozhovoru zmiňuje, že se chystá vstoupit do komunální politiky. Jakožto aspirujicí politik hovoří o tom, s kým spolupracuje na kampani a co ho k tomuto rozhodnutí vede. „Poukazujeme na problémy a informujeme o nich.“ Promluvil například o třech vrcholných politicích a jejich šokující trestné činnosti, o které hovoří na základě důkazních materiálů. Tato kauza je momentálně šetřená policií, ale jak sám říká: „Uvidíte před koncem roku. Sice až po volbách, ale kauza z toho bude.“ Nechvalně se také vyjadřuje na adresu Václava Moravce, pražského zastupitele Karla Březiny či primátorky hlavního města Adriany Krnáčové.

Výsledek nadcházejících voleb odhaduje na vítězství ČSSD v případě, že jejich organizovaná skupina bude i nadále pokračovat v uplácení. „Volby fungují jako datové schránky, jde to docela jednoduše napadnout“, dodává.

Po několika měsících čekání a spekulování veřejnosti definitivně zazněly podmínky společné cesty do USA s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým a jeho týmem. Podívejte se na video a uvidíte jednání, ze kterého se dozvíte například přesné datum odjezdu, kolik činí celkové náklady, komu bude patřit pořízený materiál a mnoho dalšího...


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}